1.B - Lvíčata (7.00-17.00 hodin)

Michaela Býčková

vystudovala pedagogické odborné vzdělání na SPgŠ v Jižních Čechách, specializuje na výtvar-nou výchovu, ráda pracuje s přírodninami a textilem. Zajišťuje alternativní program ve třídě 1. B ve spolupráci s Židovskou obcí v Praze. Úspěšně  dokončila dvouletý akreditovaný kurz Artefiletiky u Marianky Štefančíkové ze společnosti Cultio v Hradci Králové. Mezi její zájmy patří sport, design a výtvarné umění. V březnu 2019 byla na zahraniční stáži v Londýně.

Sarah Štrupová vystudovala SOŠ Multimediální a propagační tvorby se zaměřením grafika a výtvarnictví. V současné době studuje 3. rokem VOŠ Svatojánské koleje se zaměřením na předškolní a mimoškolní pedagogiku, kde píše absolventskou práci na téma: Artefiletika v MŠ, Živly jako obraz emocí. Učí se na klavír, kytaru, zpívala ve sboru a věnovala se sólovému zpěvu. Mezi její záliby patří umění, fotografování, literatura, příroda, horská turistika, zvířata, cestování. A hlavně POZNÁVÁNÍ..