1.B - Lvíčata (7.00-17.00 hodin)

Michaela Býčková

vystudovala pedagogické odborné vzdělání na SPgŠ v Prachaticích.Specializuje se na výtvarnou výchovu,do které ráda zapojuje artefiletické prvky.Zajišťuje alternativní program ve třídě 1.b ve spolupráci s Židovskou obcí v Praze.Úspěšně dokončila dvouletý kurz artefiletiky a arteterapie u Marianky Štefančíkové ze společnosti Cultio v Hradci Králové.Zajímá se o výtvarné umění,design a má ráda zimu,hory a lyžování.

Sarah Štrupová

vystudovala SOŠ Multimediální a propagační tvorby se zaměřením grafika a výtvarnictví. V současné době studuje 3. rokem VOŠ Svatojánské koleje se zaměřením na předškolní a mimoškolní pedagogiku, kde píše absolventskou práci na téma: Artefiletika v MŠ, Živly jako obraz emocí. Učí se na klavír, kytaru, zpívala ve sboru a věnovala se sólovému zpěvu. Mezi její záliby patří umění, fotografování, literatura, příroda, horská turistika, zvířata, cestování. A hlavně POZNÁVÁNÍ..

Kontakt na pověřence pro ochranu osobních údajů FMŠ Na Výšinách:  Ing. Václav Jakoubek , poverenec@trestech.cz