3.B - Delfíni (7.00-17.00 hodin)

Bc. Kristýna Šebestíková

Vystudovala Sociální pedagogiku na Husitské teologické fakultě UK dále pokračovala ve studiu předškolní pedagogiky na Střední pedagogické škole Futurum. Ze zájmu si doplnila vzdělání na Střední škole gastronomické a hotelové. V oboru kuchař. Baví ji hra na klavír. Více než 10 let navštěvovala kurzy hry na klavír. Specializuje se na hudební a dramatickou výchovu. Vede dramatický kroužek. Dokumentuje aktivity třídy. Je administrátorem facebooku FMŠ Nekonečný příběh- proměna zahrady a FMŠ Na Výšinách. Mezi její zájmy patří vaření, pečení dortů a cestování a fotografování. Zajišťuje mezigenerační setkání v naší FMŠ.

Mgr. Lucie Vachková

Vystudovala SPgŠ v  Praze, obor předškolní a mimoškolní pedagogiku. Dále ve studiu pokračovala na Husitské teologické fakultě UK obor sociální práce. Po dokončení studia  4 roky pracovala v Anglii jako Aupair, a následně jako profesionální chůva.

Od dětství se věnuje zpěvu, hudbě a ráda cestuje.

Mgr. Michaela Eklová

Je ředitelkou FMŠ. Vystudovala SPgŠ obor vychovatelství v Berouně, ve studiu dále pokračovala na Pedagogické fakultě UK obor učitelství pro mateřské školy a současně vystudovala obor Management na UK. Je členem výboru Společnosti pro předškolní výchovu, členkou Orffovy společnosti. Specializuje se na prožitkové a kooperativní učení. Nesmírně ji baví hudební výchovy, výborně hraje na klavír a flétnu. Mezi její záliby patří cestování, poslech hudby, četba.